Jdi na obsah Jdi na menu
 


11.kolo

ŠACHOVÝ SVAZ OLOMOUCKÉHO KRAJE

Oblastní přebor Olomouckého kraje 2017/2018 – sever

Zpráva z kola č. 11 hraného dne 8.4.2018

11.1

7

ŠK 1921 Zábřeh C

2,0 - 6,0

5

ŠK Loštice A

1

 

Macek Oldřich

1745

0,5:0,5

 

Klička Pavel

1886

2

 

Milfort Václav

1432

0 : 1

 

Bálek Jiří

1724

3

 

Nesporý Šimon

1614

1 : 0

 

Dočekal Milan

1698

4

 

Nesporá Taťána

1411

0 : 1

 

Koleniak Marek

1708

5

 

Nesporý Jan

1270

0 : 1

 

Rábek Vlastimil

1737

6

 

Matějček Jiří

1663

0,5:0,5

 

Kofránek David

1635

7

 

Kopecký Filip

1000

0 : 1

 

Šipka Jiří

1610

8

 

Reichel  Ondřej

0

0 : 1

 

Šulák Radek

1557

 

 

 

 

 

 

 

 

11.2

8

ŠK Jeseník

4,0 - 4,0

4

ŠK Šternberk B

1

 

Hastík Svatopluk

1995

1 : 0

 

Vymětalík Ivo

1926

2

 

Gawlas Roman

1923

1 : 0

 

Zapletal Milan

1864

3

 

Chytil Petr

1937

0,5:0,5

 

Fišer Miloš

1746

4

 

Kozák Pavel

1862

1 : 0

 

Šuba Miroslav

1746

5

 

Gondek Radovan

1858

0 : 1

 

Maďar Vladimír

1744

6

 

Střecha Zdeněk

1784

0,5:0,5

 

Spurný Ladislav

1672

7

 

Halama Vladimír

1751

0 : 1

 

Hořák Radek

1608

8

 

Matlocha Lubomír

1692

0 : 1

 

Mišun Miroslav

1431

 

 

 

 

 

 

 

 

11.3

9

TJ Libina

6,0 - 2,0

3

Řetězárna Česká Ves B

1

 

Hartinger Antonín

1769

1 : 0

 

Rychlík Zdeněk

1764

2

 

Hartingerová Martina

1731

1 : 0

 

Till Eduard

1667

3

 

Kamler Zdeněk

1916

1 : 0

 

Loužil Filip

1709

4

 

Rozman Vojtěch

1817

1 : 0

 

Čecháček Miroslav

1680

5

 

Bártová Šárka

1570

0 : 1

 

Walák Jiří

1682

6

 

Straka Bohumil

1755

1 : 0

 

Till Jaroslav

1641

7

 

Chlup Radek

1692

0,5:0,5

 

Cimburek Jan

1496

8

 

Vaněk Aleš

1486

0,5:0,5

 

Macík Milan

1590

 

 

 

 

 

 

 

 

11.4

10

ŠK Mohelnice

5,0 - 3,0

2

ŠK Bohuňovice

1

 

Urbášek Oleg

1974

0,5:0,5

 

Hejnar Petr

1841

2

 

Jeřábková Julia

1684

1 : 0

 

Telařík Radek

1853

3

 

Kolář Jan

1715

1 : 0

 

Telařík Daniel

1717

4

 

Kolář Radomír

1698

0,5:0,5

 

Peřina Josef

1707

5

 

Volek Karel

1840

1 : 0

 

Grúz Jiří

1719

6

 

Hájek Milan

1816

0,5:0,5

 

Hojgr Karel

1658

7

 

Stojaspal Lukáš

1563

0 : 1

 

Telařík Mojmír

1558

8

 

Jeřábek Jan

1000

0,5:0,5

 

Hampl Miroslav

1540

 

 

 

 

 

 

 

 

11.5

11

ŠK Nové Losiny

4,5 - 3,5

1

Tatran Litovel C

1

 

Miko Vojtěch

1756

0,5:0,5

 

Pavlík Petr

1943

2

 

Ondráček Martin

1790

0,5:0,5

 

Knajbl Michael

1810

3

 

Horák Jiří

1680

0,5:0,5

 

Haderka Karel

1716

4

 

Fabián Miroslav

1520

0,5:0,5

 

Prázdný Vít

1508

5

 

Fibich Milan

1553

0,5:0,5

 

Hampl Martin

1402

6

 

Polách Ladislav

1455

1 : 0

 

Němeček Tomáš

1312

7

 

Fibich Radek

1306

1 : 0

 

Spurnik ml. Mirko

1187

8

 

Fibich Marek

1000

0 : 1

 

Hampl Pavel

1137

 

Pořadí po 11. kole

Poř.

Družstvo

Part.

+

=

-

MP3

Body

PtsV

1

ŠK 1921 Zábřeh B

10

9

0

1

27

52,5

39

2

ŠK Jeseník

10

8

1

1

25

52,0

39

3

ŠK Šternberk B

10

6

2

2

20

48,5

33

4

TJ Libina

10

6

1

3

19

48,0

36

5

ŠK Mohelnice

10

5

1

4

16

46,5

32

6

ŠK Bohuňovice

10

5

1

4

16

42,5

31

7

Řetězárna Česká Ves B

10

3

2

5

11

37,0

25

8

Tatran Litovel C

10

3

1

6

10

37,0

22

9

ŠK Nové Losiny

10

2

2

6

8

30,5

17

10

ŠK Loštice A

10

1

3

6

6

32,0

20

11

ŠK 1921 Zábřeh C

10

0

0

10

0

13,5

8

 

Gratuluji družstvu ŠK 1921 Zábřeh B k vítězství v soutěži a zisku práva postupu do Krajského přeboru.