Jdi na obsah Jdi na menu
 


10.kolo

ŠACHOVÝ SVAZ OLOMOUCKÉHO KRAJE

Oblastní přebor Olomouckého kraje 2017/2018 – sever

Zpráva z kola č. 10 hraného dne 18.3.2018

10.1

1

Tatran Litovel C

4,5 - 3,5

10

ŠK Mohelnice

1

 

Krejčí Jan

2126

0,5:0,5

 

Urbášek Oleg

1974

2

 

Zapletal Jiří

2100

0,5:0,5

 

Jeřábková Julia

1684

3

 

Pavlík Petr

1943

0,5:0,5

 

Kolář Jan

1715

4

 

Haderka Karel

1716

1 : 0

 

Kolář Radomír

1698

5

 

Spurnik Mirko

1419

0 : 1

 

Volek Karel

1840

6

 

Hampl Martin

1402

0 : 1

 

Hájek Milan

1816

7

 

Sklenář Tomáš

1285

1 : 0

 

Stojaspal Lukáš

1563

8

 

Hampl Pavel

1137

1 : 0

 

Jeřábek Jan

1000

 

 

 

 

 

 

 

 

10.2

2

ŠK Bohuňovice

4,5 - 3,5

9

TJ Libina

1

 

Hejnar Petr

1841

0,5:0,5

 

Hartinger Antonín

1769

2

 

Telařík Radek

1853

1 : 0

 

Hartingerová Martina

1731

3

 

Telařík Daniel

1717

0 : 1

 

Kamler Zdeněk

1916

4

 

Peřina Josef

1707

0 : 1

 

Jaroš Miroslav

1670

5

 

Grúz Jiří

1719

1 : 0

 

Straka Bohumil

1755

6

 

Hojgr Karel

1658

1 : 0

 

Doležel Lukáš

1347

7

 

Telařík Mojmír

1558

1 : 0

 

Chlup Radek

1692

8

 

Hampl Miroslav

1540

0 : 1

 

Hartinger Pavel

1382

 

 

 

 

 

 

 

 

10.3

3

Řetězárna Česká Ves B

2,5 - 5,5

8

ŠK Jeseník

1

 

Rychlík Zdeněk

1764

0 : 1

 

Hastík Svatopluk

1995

2

 

Till Eduard

1667

0 : 1

 

Kozák Pavel

1862

3

 

Loužil Filip

1709

0 : 1

 

Gondek Radovan

1858

4

 

Walák Jiří

1682

0,5:0,5

 

Střecha Zdeněk

1784

5

 

Till Jaroslav

1641

1 : 0

 

Halama Vladimír

1751

6

 

Cimburek Jan

1496

0 : 1

 

Vraspír Petr

1825

7

 

Zbranek Vojtěch

1284

0,5:0,5

 

Táborský Bedřich

1648

8

 

Macík Milan

1590

0,5:0,5

 

Výšek Bedřich

1658

 

 

 

 

 

 

 

 

10.4

4

ŠK Šternberk B

7,0 - 1,0

7

ŠK 1921 Zábřeh C

1

 

Kočí Ladislav

1838

1 : 0

 

Milfort Václav

1432

2

 

Šuba Miroslav

1746

1 : 0

 

Kobylka Roman

1375

3

 

Brückner Michal

1673

1 : 0

 

Žalman Petr

1000

4

 

Pospíšil Marek

1490

1 : 0

 

Pelikán Jan

1094

5

 

Khun Radoslav

1513

1 : 0

 

Dušánek Přemysl

1170

6

 

Mišun Miroslav

1431

1 : 0

 

Kopecký Filip

1000

7

 

Jurečka Michal

1000

0,5:0,5

 

Kopecký Martin

0

8

 

Vilhelm Jan

1000

0,5:0,5

 

Reichel  Ondřej

0

 

 

 

 

 

 

 

 

10.5

5

ŠK Loštice A

1,0 - 7,0

6

ŠK 1921 Zábřeh B

1

 

Oliverius Roman

1804

0 : 1

 

Růžička Milan

2023

2

 

Dočekal Milan

1698

0 : 1

 

Opravil Karel

2019

3

 

Heidenreich Jan

1000

0 : 1

 

Vicenec Roman

2013

4

 

Kofránek David

1635

0,5:0,5

 

Blaha Marek

1779

5

 

Šipka Jiří

1610

0,5:0,5

 

Ptáček Tomáš

1682

6

 

Vařeka Jiří

1569

0 : 1

 

Krahula Pavel

1831

7

 

Šulák Radek

1557

0 : 1

 

Reichl Roman

1786

8

 

Laufer Samuel

1000

0 : 1

 

Novák Petr

1743

 

 

Pořadí po 10. kole

Poř.

Družstvo

Part.

+

=

-

MP3

Body

PtsV

1

ŠK 1921 Zábřeh B

10

9

0

1

27

52,5

39

2

ŠK Jeseník

9

8

0

1

24

48,0

36

3

ŠK Šternberk B

9

6

1

2

19

44,5

30

4

TJ Libina

9

5

1

3

16

42,0

31

5

ŠK Bohuňovice

9

5

1

3

16

39,5

30

6

ŠK Mohelnice

9

4

1

4

13

41,5

29

7

Řetězárna Česká Ves B

9

3

2

4

11

35,0

24

8

Tatran Litovel C

9

3

1

5

10

33,5

21

9

ŠK Nové Losiny

9

1

2

6

5

26,0

15

10

ŠK Loštice A

9

0

3

6

3

26,0

15

11

ŠK 1921 Zábřeh C

9

0

0

9

0

11,5

7